איך צובעים חד קרן – הדגשים החשובים ואיך גורמים לחד הקרן להישאר לבן (ספויילר, צובעים את הרקע) ועדיין להפוך את הפעילות לצביעת דפים מיוחדת.

חד קרן הוא ייצור מהאגדות, אין מישהו שראה אותו וידע לתאר מהם הצבעים שלו, כל מה שאנו יודעים עליו הוא שהוא דומא מאוד לסוס עם קרן על המצח.
חד הקרן מאופיין בתכונות מאוד קסומות, הוא חי וניזון רק מהטל ולעולם לא יפגע באיש או בצומח.

למרות המידע המועט שיש לנו על חד הקרן עדיין אנו מצליחם להשלים בזכות הפעלת הדימיון והחשיבה היצריתית כיצד הוא נראה באמת או מה צבעו.

אם אתם רוצים לצבוע חד קרן וקצת לא יודעים איפה להתחיל, ראשית הכנו לכם לא מעט דפי צביעה חד קרן מיוחדים וחמודים שתוכלו להנות מהם.

רוצים לדעת איך צובעים חד קרן, עקבו אחרי השלבים צעד אחרי צעד ותוכלו לצבוע את חד הקרן המושלם.

שלבי הצביעה של חד קרן

ישנם מספר שלבים לצביעת חד קרן, או מה שכולם מכנים יוניקורן.

בשלב ההתחלתי יש לבחור חד קרן לצביעה ולהדפסה ולהדפיס את הציור שאתם רוצים.

לאחר מכן, אתם יכולים לעשות חיפוש של כמה תמונות חד קרן ולראות איזה מהציורים הקיימים הוא זה שאתם הכי מתחברים אליו ולצבוע לפיו.

איך צובעים חד קרן
איך לצבוע חד קרן

אחרי שמצאתם את חד הקרן אותו אתם אוהבים ואת הצבעים שלו, כל מה שנשאר הוא הוא לגשת לדף הצביעה שהדפסתם ולהתחיל להנות מהצביעה.

מה קורה אם אתם רוצים להשאיר את חד הקרן בצבע לבן, אין עם זה בעיה כלל, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לצבוע את הרקע.

אפשר לבחור צבעים שרוצים לרקע, אם זה לדאוג ממש לציור של רקע, שזה אומר רקע משולב בצבעים כמו כחול לשמים, ירוק לדשא.
ברגע שהחלטתם להשאיר את חד הקרן לבן, חשוב מאוד לשמור על רקע מחא בצבע, כלומר להשתדל עד כמה שפחות שיהיו חלקים לבנים ברקע של דף הצביעה.

הצבע הפופלארי הנוסף של חד קרן הוא גוף ורוד, אתם יכולים לבחור בצבע הורוד כאופציה נוספת מעולה לצבעית חד קרן.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון של דפי צביעה של סגנונת חד הקרן שתרצו, חד קרן עם כנפיים, חד קרן מצויר, חד קרן בעננים, חד קרן עם כוכבים, נסיכות עם חד קרן ועוד.

שלב צביעת הקרן

אם בחרתם להשאיר את חד הקרן בצבע לבן או אם בחרתם לצבוע אותו בכל צבע אחר, את הקרן שלו כדאי מאוד לצבוע בשלל צבעים, קחו צבעים זוהרים כמו ורוד, כתום, צהוד, סגול ונסו לשלב בינהם, ממש ציור של פס מכל צבע.

עכשיו שאתם יודעים איך צובעים חד קרן אתם יכולים להיכנס לאתר מעולה שיש בו עוד לא מעט דפי צביעה של יצורים עם קרניים שבהחלט תהנו לצבוע.

crayola – עמוד דפי צביעה חד קרן

עכשיו שאתם יודעים איך צובעים חד קרן, אתם רוצים לעלות שלב, אתם גם יכולים ללמוד לצייר חד קרן בקלות, הנה מספר סרטוני הדרכה שילמדו אתכם איך מציירים חד קרן.

דפי צביעה חד קרן מצויר הם דפי הצביעה שאותם תוכלו להדפיס ולצבוע.

רוצים להשאיר את חד הקרן בצבע לבן ולא לצבוע את כל הרקע של דף הצביעה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא באמצעות עפרון עבור על החלק הפנימי ולא עד הסוף, ממש על הקו של הציור ולעשות מעט רקע פנימי, חשוב מאוד לא להגזים עם הרקע יותר מידי פנימה, אלא רק להרחיב את המסגרת של הקו בהדרגה, ככל שנכנסים יותר פנימה לעומק הציור להוריד את חוזק העפרון בצביעה.