דפי צביעה חד קרן

אם בעבר דפי הצביעה המבוקשים ביותר היו של דמויות דיסני, היום יותר מתמיד קיבלתי לא מעט פניות מכאלו שמחפשים דפי צביעה של חד קרן, אז החלטתי לאסוף את המאגר הגדול ביותר של דפי צביעה שתוכלו למצוא של חד קרן. 
המאגר הגדול ביותר של דפי צביעה חד קרן כאן באתר, כל מה שעליכם לעשות הוא פשוט להדפיס את דף הצביעה שאתם בוחרים ולהינות מחוויה מיוחדת של הנאה בזכות יצירה צבעונית.
דפי הצביעה של חד קרן, הם הדפים שתמיד אפשר לצבוע בלי חוקים ולהשתמש באיזה צבעים שרוצים, בשונה מהרבה מאוד דברים אחרים שאנו צובעים, אם למשל מדובר על דפי צבעיה של נוף, שאפשר להגיד שיש חוקיות והשמים תמיד יהיו כחולים והדש ירוק, כאן שמדובר על חד קרן אפשר לשלב את כל הצבעים שרק חושבים עליהם והם תמידיהיו מתאמים, במיוחד שמדובר על צבעים בגוון של אדום, וורוד ועוד צבעים דומים, אז קחו את הדמיון הכי רחוק שאתם יכולים ותתחילו לבצע לעצמכם חד קרן מיוחד משלכם. 
את כל המאגר של דפי הצביעה המיוחדים, תמיד מעודן ומתעדכן גם באופן שוטף, יש משהו שאתם מחפשים ולא מוצאים, אתם מוזמנים לפנות ואני מבטיח שאעשה כל מאמץ אפשרי להשיג לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים. 

דפי צביעה חד קרן - לא רק לבנות

כשזה מגיע לדפי צביעה, אפשר להגיד כמטע באופן מוחלט שיש דפי צביעה שנועדו רק לבנות, אל מול דפי צביעה שנעודו לבנים, אבל חד קרן הוא משהו מיוחד, הוא משהו שגם בנים יכולים לבצוע, אם בוחרים בגוונים של כחול, כחול בהיר וצבעים ירוקים, אין ספק שחד הקרן יכול להפוך להיות משהו שגם בנים יכולים לצבוע, האמת שצביעה היא משהו מיוחד, זה דבר מרגיע ומיוחד, היכולת לשלב בין צבעים נכונים ומתאמים, אם אתם בוחרים לתת לילדים שלכם לצבטע, נסו ללמד אותם על שילוב של צבעי היסוד, נסו להדפי את הדפים שלנו, לאחר ההדפסה רכשו צבעי גואש ותנו לילדים את שלושת צבעי היסוד ולמדו לערבב נכון את הצבעים שיצרו להם את הצע שהם רוצים, נסו לשחק מעט עם הגוונים עד להתאמה של הצבע הרצוי, ככה בקלות תוכלו להעביר זמן איכות מעניין ויצרתי עם הילדים.

נגן וידאו
נגן וידאו

מיהו חד הקרן ואיך הוא הגיע אלינו

רגע אחד לפני שאתם לוקחים את הטושים יחד עם הילדים ומתחילים לצבוע את דפי הצביעה חד קרן שלנו, חשבתי לרגע להסביר לכם קצת מיהו חד הקרן, איך הוא הגיע אלינו ומה כל כך מיוחד בו.

חד קרן הוא יצור מיתולוגי שמסופר עליו עוד מימי הביניים, יש כאלו הרואים את חד הקרן כיצור דמוי תיש, או סוס, אך יחד עם זאת המאפיין הבולט ביותר בכל המיתולוגיה מבחינת הנראות של חד קרן הוא שצבעו הוא לבן, אבל למרות שצבעו הוא לבן זה לא מונע ממכם לצבוע את חד הקרן שלכם בצבעים מייחודים שאתם חפצים להשתמש בהם.

חד הקרן הוא אמנם מיתולוגי אבל מה שמאפיין אותו יותר מהכל הוא שהקרן שלו מכילה בתוכה כל מיני סגולות מיוחדות, וחד הקרן יכול באמצעות הקרן שלו לחולל דברים מופלאים ומיוחדים, בתוך הסיפורים האלו, מסופר גם על כך שהיחידים שיוכלו להתקרב אל חד הקרן אלו הן רק בתולות, בגלל שחד הקרן מתואר כחיה טהורה וגם הבתולות הן טהורות ולכן הן היחידיות היכולות שמתקרבות אליו.

בנוסף חד הקרן מתואר כחיה כל כך טהורה, שהוא כלל לא פוגע בטבע, הוא עד כדי כך טהור שהוא ניזון ממים ואוכל שהם רק טל הבוקר ומעבר לזה הוא לא צריך עוד כלום בשביל להתקיים.

יש לא מעט סיפורים על חדי קרן, אבל המפורסמים ביותר בכל הסיפורים הם אלו על ציידים שהיו לוקחים נשים בתולות בתור פיתיון להתקרב אל חדי הקרן, ברגע שהן מתקרבות הצייד היה תופס את חד הקרן בשביל לקחת ממנו את הקרן הקסומה ולסחור בה.

כאן באתר תוכלו למצוא את כל דפי הצביעה של חד הקרן

בנוסף, אני יכול להגיד שאחרי חיפוש לא קצר של הרבה מקומות בהם יהיה ניתן למצוא חד קרן דמוי תיש, המשימה לא הייתה קלה בכלל, והצלחתי למצוא כמה דפי צביעה של חד קרן דמוי תיש והוא לפניכם, אז באמת אתם רוצים להיכנס לתוך סיפורי המיתולוגיה, אתם יכולים למצוא כאן באתר את כל סגנונות חדי הקרן שקיימים.

 

 

 

 

 

באתר תוכלו למצוא הסברים מלאים, כיצד לצייר חד קרן בקלות ומהירות.
לרבות סרטוני הדרכה שמסבירים איך לצייר חיות.

את כל דפי הצביעה שרק תרצו, דפי צביעה של חד קרן עם נסיכות, דפי צביעה של נסיכות, חיות ועוד המון תכנים לימודיים ומעניינים

יכולים להדפיס את כל דפי הצביעה בקלות, לחיצה אחת ואתם מגיעים לעמוד של דף הצביעה לחיצה שניה והדף כבר אצלכם במדפסת.

כל דפי הצביעה מוצעים לכם מתוך מאגר עצום של מגוון אתרים, האתר מונגש לכם ללא כל עלות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להדפיס את הדף האהוב עליכם ולהתחיל לצבוע ולהנות.