מיהו חד הקרן ומיהו פגסוס, והאם קיים חד קרן עם כנפיים ומה ההבדל בין פגסוס לבין חד הקרן.

אז נתחיל בלספר לכם קצת עם פסוס, פגסוס הוא בשונה מחד הקרן הוא סוס עם כנפיים, הוא חלק מהמיתולוגיה היוונית, ומסופר עליו שהוא נלד ממותה של מדוזה, ואילו חד הקרן שלנו הוא יצור שכולו טהור בשונה מפגסוס שנולד ממותה של מדוזה, חד קרן הוא יצור טהור שנברא על ידי הטבע.

במיתולוגיה היוונית מסופר על פגסוס, שבאמצעות הרקיע של כפות רגליו הוא היה יוצר מעיינות, כל מקום שבו פגסוס היה רוקע עם רגליו היו פורצים ממנו מעינות מים שופעים.

במיתולוגיה היוונית היה גיבור נוסף, שמו בלרופון, הוא זה שהיה רוכב על גבו של פגסוס להכריע מלמחות ולהביא ניצחונות, ואילו חד הקרן בשונה ממנו הוא חיה עדינה שלא פוגעת כלל באיש, מסופר על בלרופון שהוא רכב על פגסוס והכניע את האמזונות ובני סולימי ושם גם הוא ופגסוס נפרדו וזאת מכיוון כי בלרופון החליט לעוף על גבו של פגסוס עד למקום מושבם של כל האלים ורצה להגיע אל השמש, מה שגרם לפגסוס להחליט להעיף אותו מעל גבו.

ההמשך של פגסוס

לאחר שפגסוס נפרד מבלרופון הוא עלה אל אורוות הסוסים של זאוס, הלא הוא מלך כל האלים במיתולוגיה היוונית, שם בתוך האולימפוס המשיך פגסוס את שושלת הסוסים בעלי הכנף.

אך במהלך השנים הוזכר שוב פגסוס, רק שהפעם הוא מוזכר כסוס עדין ואצילי ולא כזה המגיע לנצח מלמחות קשות מאוד.

פגסוס וחד הקרן

למרות שאת המלאכים אנו נוטים לראות כבעלי כנף, והם אלו הנחשבים לטהורים וזכים, כאן במיתולוגיה היוונית מוזכר פגסוס ככזה שמגיע לנצח מלחמות וחיה חזקה מאוד, אל מולו חד קרן מגיע ממקום עדין ככזה ששומר על הטבע ולא פוגע בו כלל, אלא הוא עד כדי כך שומר על הטבע שהוא ניזון רק מהטל של הבוקר.

סרטון הסבר על פגסוס לפי המיתולוגיה היוונית :

דפי צביעה חד קרן עם כנפיים

אז בתור חלק מהמאגר הגדול שאני אוסף בו דפי צביעה חד קרן אני גם חיפשתי לכם לא מעט דפי צביעה של חד קרן עם כנפיים, למרות שלפי הספרים ומה שיש לנו עד היום, הוא חד קרן המקורי הוא ללא כנפיים, אבל אם כבר מדובר על דמות דמיונית אין בעיה בכלל שהיא תהיה גם כזאת שיש לה כנפיים. אז צבעו ותהנו ותכירו את כל הדברים החשובים שיש על כל מה שאתם עושים.

פגסוס וחד קרן

כאן באתר תוכלו למצוא את כל דפי צביעה שאתם רק מחפשים, אז אם חשבתם שיש חד קרן רק באגדות ובגלל שפגסוס הוא לא חד קרן ואתם ממש רקוצים לתבוע חד קרן עם כנפיים, כאן באתר אחרי לא מעט חיפושים הבאתי לכם, חד קרן עם כנפיים, חד קרן בכל סגנון שרק תבחרו.