האיכות של זמן איכות

אחת השאלות שעולה הרבה מאוד פעמים, היא איך למדוד את האיכות של זמן איכות ביחד עם הילדים, מהם הדברים אותם אנו חייבים ליישם ועד כמה זה חשוב לנהל זמן איכות עם הילדים.

הרבה מאוד הורים שנכנסים כאן לאתר ומדפיסים דפי צביעה חושבים שזה מספיק להדפיס דף או שתיים, לתת לילד לצבוע ואז הילד עוזב אותם בשקט למשך כמה דקות.

אבל המטרה של האתר הזה היא שונה לגמרי, היא לא בשביל שהילדים ימצאו תעסודה ויעזבו אתכם, אלא המטרה היא שתוכלו למצוא זמן איכות משותף עם הילדים שלכם, שתיצור חוויות מיוחדות עם הילדים ושהם יהנו להיות איתכם.

תהיו בטוחים שבמהלך היום בגן הילדים שלכם מקבלים דפי צביעה, ובטח הם כבר צבעו כל כך הרבה עד שלא נשארה טיפה של דיו בכל הטושים שבגן.

המטרה של האתר הזה הוא שתשבו ביחד עם הילד, וברגע שהוא מסיים לצבוא את היצירה שלו אתם תחמיאו לו על כל מה שהוא עשה.

בשביל שזה יתאים לכל ילד, אצלי באתר יש דפי צביעה חד קרן ודפי צביעה של חיות ואפילו את כל דף צביעה שרק תחשבו עליו.

דגשים לזמן איכות איכותי

אחרי שהבנו את החשיבות של זמן האיכות, ואת המטרה של הדפסת דפי צביעה בשביל שתוכלו להיות באמת עם הילדים שלכם, הנה כמה דגשים לזמן איכותי איכותי.

עוזבים את הנייד :

אחד הדברים שקשה היום כמעט לכל הורה בזמן שהוא עם הילדים, זה לעזוב לרגע את הטלפון הנייד, נסו לתת לעצמכם ולילד שלכם קצת רוגע מהמכשיר הזה, לא יקרה כלום אם תעזבו את הנייד לחצי שעה פעמיים או שלוש בשבוע ותהיו זמינים רק לילד שלכם.

היום המצב כל כך גרוע שאפילו יש אפליקציות שצריכות לפקח על הילדים שלנו בזמן שהם משתמשים בנייד, אתם בטח לא רוצים להיות במקום הזה, אם לילד שלכם לא היה נייד, לא הייתם צריכים להיות מוטרדים מכל מה שקורה עם הניידים.

אבל אם כבר הילד עם נייד, לפחות אני מקווה מאוד שבגיל של הילדים שעדיין צובעים דפי צביעה אין להם בכלל טלפונים ניידים, אבל אתם הורים יקרים תקדישו את כל הזמן הזה ב 100% לילד שלכם.

לא מגיעים רעבים ועייפים :

אנחנו בני אדם, בהרבה מקרים שאתם רעבים, אתם עייפים וגם חסרי סלבנות, אז שבו לאכול משהו קטן, שתו קפה ואז תשבו עם הילד.

גם אם אתם אוכלים משהו קטן ופוחדים מקלוריות, תהיו בטוחים שהקלוריות האלו יהיו שווים את זמן האיכות עם הילד, ואפילו אם אתם עושים ביחד איתו פעילות גופנית זה בכלל עדיף ויכול להיות משהו מאוד מיוחד.

אז שבו עם הילדים ותשקיעו בהם, תראו את התוצאות בתוך כמה ימים ספרים.

גלילה למעלה