כל מי ששומע “הדף היומי” מיד עולה לו בראש שיטת הלימוד של התלמוד הבבלי, שאומרת שבכל יום יש ללמוד דף גמרא אחד, למרות שאני ממש בעד תלמוד גמרא וזה אחלה (רק שאני יכול להעיד שאחרי ניסיון ללמוד גמרא הבנתי שאני ממש לא מצליח להבין מה אני קורא) וזה רק חיזק לי עד כמה שאומרים “תלמידי חכמים” שהם באמת מבריקים שהם מצליחים את הדברים הנסתרים ולהבין את מה שהם קוראים בגמרא.

דף הצביעה היומי

בכל יום, אני אבחר דף צביעה, ואת הדף הזה תוכלו להדפיס ולצבוע איך שאתם רוצים, אבל אני אתן לכם כאן את הדגשים לצביעת הדף, בגלל שזה הפסוט הראשון שבו אני כותב על דף הצביעה היומי, הפוסט כולל בתוכו גם את ההסבר על הדף היומי, מהיום הבא והלאה ניכנס ישר לתוך העניין ולצביעת הדף.

דף הצביעה היומי הפעם הוא – חד קרן עם קשת בענן

חד קרן 11

בחרתי להתחיל דווקא עם דף צביעה של חד קרן וקשת בענן, קודם כל בגלל שזה אולי אחד מהדפים המבוקשים ביותר כאן אצלי באתר ואני אישית גם מאוד אוהב את כל דפי צביעה חד קרן שיש, מדובר בחיה מהאגדות מאוד מיוחדת, כזאת שלא פוגעת באחרים, והלוואי והיו גם בני אדם שלא פוגעים באחרים ולא רק באגדות אלא גם במציאות.

איך אני הייתי צובע את חד קרן עם הקשת בענן

קודם כל רק דבר אחד חשוב לציין, הרבה מאוד נוטים לבלבל בין פגסוס, שזה הסוס עם הכנפיים, לבין חד קרן ולפי האגדות אין חד קרן עם כנפיים, אבל בגלל שאלו חיות מהאגדות, אין בכלל בעיה שיהיו גם חד קרן עם כנפיים וגם בלי כנפיים, אבל יחד עם יש הבדלים מהותים בין חד קרן לבין פגסוס.

רוצים לדעת עוד על חד קרן ופגסוס ועל ההבדלים בינהם בשביל שלא תהיו יותר מידי מבולבלים.

שנתחיל לצבוע ?

כמובן שאתם יכולים לצבוא את חד הקרן איך שאתם אוהבים, אבל אני הייתי צובע קצת אחרת, קודם כל את הקשת הייתי צובע במספר צבעים, ממש כמו צבעי הקשת, מתוכם בוחר עוד שני צבעים אבל בגוון אחר ואיתם מתחיל לצבוע את חד הקרן.

את אזור העננים שיש בצדדים הייתי משאיר בלבן חלק, אבל אם זה ממש מפריע לכם אפשר לשלב כמה קווים של כחול בהיר ובפנים אולי להשאיר מעט חלקים לבנים וקצת כחול רגיל, שיהיה מעט יותר כהה מהגוון של הכחול הראשון שאיתו צבעתם את העננים.