כמו בכל יום, גם היום אני בוחר את הדף היומי, מסביר עליו קצת ומביא עוד תובנות מיוחדות על דפי צביעה ועל הדרך שהם יכולים לעזור לכם גם להיות עם הילדים שלכם, ואפילו יש דפי צביעה למבוגרים, שרוצים באמת להשתפר ונהנים מלשבת ולצייר.

שלגיה ושבעת הגמדים

והפעם בחרתי להביא דף צביעה של נסיכה, אתם כמובן לא חייבים להדפיס ולצבוע את הדף הספציפי הזה, יש לכם כאן באתר עוד המון דפי צביעה של נסיכות ושל עוד המון דברים אחרים ומיוחדים, כל מה שרק תרצו תוכלו למצוא כאן באתר.

אז מה יש לנו לצבוע בנסיכה :

קודם כל בחירת הצבעים, אפשר להתחיל בדברים שהם מובנים מאילו ובכל דף צביעה אלו הדגשים שאיתם מתחילים לצבוע, וזה הכתר של הנסיכה, אותו אפשר לצבוע בצבע צהוב, ואם אתם מאלו שממש משקיעים, אפשר לקנות צבעים מיוחדים בצבע זהב, שהם ממש נוצצים וכוללים בתוכם גם נצנצים, מדובר בטושים מאוד מיוחדים שאולי הם יעלו לכם קצת יקר אבל בהחלט יהיה שווה להשקיע את הכסף ולהפוך את צביעת הדפים למשהו אומנותי.

אחרי זה השיער, אם אתם רוצים שתהיה לכם נסיכה בלונדינית, כאן אתם חייבים לקחת בחשבון שאת הכתר לא תוכלו לעשות בצהוב שיהיה באותו גוון, כי אז הצבע של הכתר שנמצא על הראש של הנסיכה.

צבע העיניים, בדרך כלל בדפי הצביעה אין מספיק מקום לצבוע את העניים בצבע, ברורב המקרים יש צבע שחור שרק נותן דגש לצבע העיניים, ומה שאמור להיות “הלבן של העיניים” בדרך כלל צובעים אותו בכל מיני צבעים, ששני הצבעים המובילים בהם אנו נתקלים שאנשים צובעים את העיניים, הם כחול וירוק, ועד כמה יש לנסיכות של דיסני השפעה על החשיבה שלנו ברגע שזה מגיע לחשיבה על נסיכות.

צביעת השמלה – את השמלה אפשר לצבוע איך שרוצים ומה שעולה לכם לראש וזה גם מה שיפה בדפי צביעה, שאת אותו דף צביעה אפשר לצבוע כמה פעמים ועדיין בכל פעם לקבל תמונה שונה ומיוחדת מהראשונה שעשיתם.

רק דגש חשוב, בהרבה מקרים יש בדפי צביעה של נסיכות בשמלה כל מיני פרטים קטנים, מומלץ מאוד קודם להתחיל צבוע את האזורים הרגישים, שאלו הם בעיקר הנקודות הקטנות והפסים הדקים שקצת יותר מורכב לצבוע והם דורשים מיומנות קצת יותר טובה ושליטה בטושים, שאלו הדרים שגם משפרים את הילד שלכם מבחינת ריכוז.

הרקע והדברים הנלווים, את הרקע של דף צביעה כדאי לעשות קצת שונה, אפשר לקחת דף צביעה של ארמון, להתחיל לבצוע אותו ולהכין אותו, אחרי שהוא מוכן לצבוא את דף הצביעה של הנסיכה, לגזור את דף הצביעה המוכן של הנסיכה ואחרי זה כחלק מפעילות להדביק את הדף של הניסכה על הדף של הארמון המוכן.