איך עושה פרה ? ואיך עושה הכלב ?

כולנו אוהבים ללמד את הילדים שלנו איך עושה פרה ואיך עושה הכלב, אבל רק רגע אחד לפני שהילד שלכם מתחיל לעשות מווו או לעשות האו האו.

הנה כמה דברים שכדאי לכם להכיר ואיתם אתם יכולים להעניק לילד שלכם הרבה יותר מקולות שהוא לומד לעשות בכל פעם ששואלים אותו איך עושה כל חיה.

באמצעות שימוש בכמה דפי צביעה חיות אתם יכולים להעניק לילד את החוויה המלאה, חוויה של איך באמת ניראת הפרה, מהם הצבעים שלה ואפילו לצבוע פרה עם דלי של חלב לידה שהילד ידע ויכיר שהחלב שהוא שותה בכל בוקר עם הקורנפלקס מגיע מהפרה.

מכאן שדפי צביעה הם לא עוד דבר שהילד מעביר איתו אתה זמן, דפי צביעה יש להם המון יכולת להשפיע על הפיתוח והחשיבה של ילדים, על ההכרה של המציאות של איך אנחנו רואים אותה ועד כמה זה חשוב להעניק לכל ילד את היכולת ללמוד, את הרצון לחקור ולהתקדם קדימה.

איך תעבירו נכון את המסר של דפי צביעה

דפי צביעה הם לא רק לתת לילד כמה טושים ושיתחיל לצבוע, באמצעות שימוש בדפי צביעה הילד יכול לקלוט המון מסרים.

שימוש נכון באמצעות דפי הצביעה ילמד גם את הילד להקשיב להוראות, תנו לילד הוראות צביעה והקפידו איתו על הוראות אלו במהלך כל צביעת הדף, אולי מהצד זה יראה שהילד רק רוצה לסיים את דף הצביעה.

אבל שכנעו אותו והסבירו לו שבזכות הוראות העבודה והצביעה שאתם נותנים לו התוצאה תהיה הרבה יותר טובה.

ככה הילד לומד להכיר ולהבין את החשיבות של הקשבה להורים, גלו לילד שבזכות הניסיון שלכם והידע שצברתם עם השנים אתם יכולים להעניק לו המון כלים, גם אם מדובר רק בדף צביעה.

אולי עכשיו זה דף צביעה אבל בשלבים יותר מתקדמים הילד ילמד להבין שההורים שלו הם אלו שרוצים בטובתו ובהצלחתו ולכן כל עצה שהם נתונים היא העצה הטובה והנכונה ביותר.

כמו שאתם יכולים לראות, לכל דבר קטן יש משמעות, ואנו יכולים להביא אותו ליידי ביטוי באמצעות שימוש במשהו שנראה פשוט מאוד, וגם מעביר המון עניין לילד שרוצה להיות חלק מחוויה.

חווית שימוש בדפי צביעה היא לא רק היכולת למלא הוראות, היא יצירת הקשבה, הנעה לפעולה שמביאה איתה תוצאה שאותה הילד רוצה גם לחלוק ולהמשיך להיות חלק מההצלחה הזאת.

דפי צביעה חיות איך עושה פרה
גלילה למעלה