הפעם נלמד אתכם איך לצייר שפתיים בקלות ומהירות וכמובן בדרך הכי טובה שתגרום לכם להתאים את השפתיים לפרצוף.

אצלנו מעבר להרבה מאוד דפי צביעה תוכלו למצוא גם מדריכים מעולים לציור, צביעה ואפילו למידה והעברת שעות הפנאי.

אם התחלתם בציור של פרצוף והלכתם קצת לאיבוד בציור השפתיים, הכנו לכם את המדריך המלא והטוב ביותר לצייר שפתיים שיתאימו לפרצוף של גברים, או אפילו שפתיים לפרצוף של נשים והכל תוך התאמה לפרופורציות של הפרצוף אותו מציירים.
התאמת השפתיים צריכה להיות כזאת שתתאים גם לשפתיים של ילדים, גברים, נשים והכל כמובן להבעת הפנים שאותה רוצים לציור, לשפתיים יש משמעות מאוד גדולה בהתאמה להבעה שרוצים ליצור, אם מדובר על שמחה, התפעלות ואפילו עצב, כל אלו הם הדברים הבסיסיים והחשובים לציור נכון של שפתיים.

רגע אחד לפני שנפרט על הדגשים לכל שלב לציור מושלם של השפתיים, הבאנו לכם סרטון מעולה שיסביר לכם איך לצייר בקלות שפתיים.

ארבעת השלבים לציור שפתיים

שלב ראשון

בשלב הראשון מומלץ מאוד להתחיל את ציור השפתיים מהקו המפריד בין השפה העליונה לשפה התחתונה.
יש לצייר קו ישר (או אם רוצים לעשות שפתיים מחייכחות אז קו גלי), הקו צריך לתאר בצורה הטובה ביותר את ההפרדה של השפתיים, כמו בכל חלק בציור הפנים קווי ההפרדה בין החלקים השונים הם הדרך הנכונה להבליט את החלק בפנים אותו אנו רוצים לצייר.

איך לצייר שפתיים

שלב שני

השלב השני הוא השלב של המסגרת והצורה החיצונית של השפתיים, בשלב זה יש להתמקד בצורה ההיפית של השפתיים, ההמלצה שלנו היא להתחיל דווקא מהחלק העליון של השפתיים.

איך לצייר שפתיים

שלב שלישי

צביעת השפתיים, בשלב השלישי צובעים את השפתיים, את בחירת הצבע מומלץ לעשות בעיקר לפי הפנים שרוצים לצייר, אם מדובר על שפתיים של אישה אפשר לבחור בצע אדום בהיר, או בצבע גוף מקורי אם מדובר על שפתיים של גבר או ילדים.

שלב רביעי

השלב הרביע הוא השלב של יצירת הצללה זאת במטרה לגרום לשפתיים להיות מעט יותר בולטות, זה קריט במיוחד בציור פנים של איש שרוצים לצייר שפתיים יותר חושניות.
הוספת הצצלית היא זאת שהופכת את הציור ליותר מציאותי ומקצועי, בשונה מציור שטחי של שפתיים פשוטות בלבד, הקסם ביצירת ציור מקצועי הוא השימוש באלמנטים כמו הצללה, הקפדה על הפרופורציות ושיטות כמו “מריחה” של העיפרון על האזור שבו רוצים ליצור הצללה.

קישורי עזר מומלצים לציור שפתיים

אתר WIKIHOW – אתר מעולה עם המון מדריכים, בנוסף מדריך לציור שפתיים.